Chcesz pracować w wiodącym międzynarodowym przedsiębiorstwie transportowym z takimi klientami jak DAF, VOLVO, MAN, Mercedes i CNHi? To już nie szukaj dłużej. U nas otrzymasz bardzo dobre wynagrodzenie. W zależności od doświadczenia w transporcie C + E możesz zarobić między 7.000 a 12.000 zł netto na miesiąc.

Na stanowisku kierowcy samochodu ciężarowego będziesz przewoził nowe samochody ciężarowe, ciągniki rolnicze i inne pojazdy z sektora pojazdów ‘wysokich i ciężkich’. Firma De Rooy zapewni Ci transport do miejsca rozpoczęcia pracy. Na podstawie planu pracy będziesz dostarczać pojazdy do naszych klientów w całej Europie, a nawet poza nią. Będziesz pracować najczęściej w systemie 3-1, gdzie 3 tygodnie będziesz w drodze, a 1 tydzień w domu.

Jeżeli nie masz jeszcze doświadczenia w pracy, to nie jest żaden problem. My ze swojej strony zagwarantujemy Ci profesjonalne szkolenie trwające kilka tygodni, po którym samodzielnie będziesz mógł wyruszyć w drogę z poczuciem pewności siebie. 

Opis funkcji

  • Jazda samochodami ciężarowymi z przyczepami
  • Załadunek pojazdu ciężarówkami, ciągnikami i innymi pojazdami z sektora pojazdów ‘wysokich i ciężkich’ pod nadzorem mistrza załadunku
  • Wykonywanie zleceń kursowych na polecenie kierownika taboru samochodowego, zgodnie z przepisami regulującymi czas jazdy i odpoczynku
  • Wykonywanie codziennego przeglądu własnego pojazdu i zgłaszanie ewentualnych usterek do warsztatu (w porozumieniu z kierownikiem taboru samochodowego)
  • Zwrotne przekazywanie informacji kierownikowi taboru samochodowego o problemach w trasie

Prosimy o

  • Prawo jazdy kategorii C + E z kodem 95
  • Gotowość do przejścia badań lekarskich i psychologicznych
  • Kartę kierowcy do tachografu cyfrowego

Zainteresowany?

Czy to stanowisko do Ciebie przemawia? Ubieganie się o nie jest bardzo proste. Wyślij maila na adres jobs@derooy.com lub wypełnij formularz na dole tej strony. Jeżeli jeszcze masz jakieś pytania lub chciałbyś uzyskać więcej informacji, to możesz do nas zadzwonić.

Poznaj swoich kolegów
Poznaj swoich kolegów

''Mamy dobry kontakt z kolegami. Umawiamy się na pauzy nocne oraz pauzy weekendowe w całej Europie.''

- Piotr

Umów się od razu na rozmowę kwalifikacyjną

Administratorem Danych Osobowych jest De Rooy Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (kontakt: ul. Poznańska 21/48, 00-685 Warszawa). Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.

 


lub skontaktuj się

T +48 68 477 66 66          E jobs@derooy.com