Jedną z wielkich pasji rodziny De Rooy jest uczestnictwo w rajdzie DAKAR. Rajd, w którym bierzemy udział( z zastosowaniem naszych innowacyjnych technik) wśród najlepszych, to formuła 1 w rajdach ciężarówek. Już od roku 1982. I z powodzeniem.

Uczestniczymy w rajdzie z powodzeniem

Po zwycięstwach w roku 1982 i 1987, w roku 2012 zajęliśmy pierwsze i drugie miejsce. W roku 2016 nawet 4 miejsca w najlepszej dziesiątce, a mianowicie pierwsze, trzecie, piąte i dziesiąte w klasyfikacji końcowej. W rajdzie tym uczestniczyliśmy także w roku 2018. Mimo sześciu zwycięstw etapowych tym razem zespół De Rooy uplasował się na ósmym miejscu w klasyfikacji końcowej.

De Rooy Dakar Experience

Zespół De Rooy już od dziesięcioleci bierze udział w Rajdzie Dakar. Zawsze przebojowo i z niezmiennym entuzjazmem. To uczucie euforii chcieliśmy też przekazać naszym pracownikom. Od 9 kwietnia do 5 maja 2018 r. zorganizowaliśmy imprezę pod nazwą De Rooy Dakar Experience. Każdy mógł przejechać się razem z prawdziwymi rajdowcami z Dakaru, a także samemu usiąść za kierownicą, by prowadzić samochód po torze z przeszkodami. To był naprawdę ogromny sukces. Obejrzyj tutaj wideo.