Praca w firmie De Rooy to codzienna praca z pasją w celu ulepszania naszego transportu. Cały czas poszukujemy też oddanych fachowców, podchodzących z entuzjazmem do wykonywania powierzonych im zadań. Ludzi, którzy by gwarantowali i wspierali jakość wykonywanych przez nasze przedsiębiorstwo usług. Dobry, ludzki kapitał operacyjny jest przecież nieodzowny. A profesjonalni pracownicy są siłą napędową naszej firmy.

Jeżeli zauważyłeś interesującą Cię posadę, to ubieganie się o nią jest bardzo proste. Wyślij maila, skontaktuj się z nami telefonicznie lub ubiegaj się tutaj bezpośrednio o jeden z naszych wakatów. W następnych krokach wyjaśnimy Ci pokrótce naszą procedurę o procedurze ubiegania się o daną posadę

Przed rozpoczęciem u nas pracy jako kierowca przejedziesz intensywną, dwutygodniowy szkolenie w Akademii De Rooy. W przypadku uzyskania wyniku pozytywnego pogratulujemy Ci i będziesz mógł rzeczywiście przystąpić do pracy.  

Wraz z kolegami będziesz codziennie w pracy wykorzystywać innowacyjne rozwiązania transportowe przygotowane dla klientów w całej Europie i poza nią. Nasza firma zabezpiecza składowanie i przewóz ciężarówek i ciągników oraz innych pojazdów z sektora pojazdów ‘wysokich i ciężkich’.

Jako kierowca będziesz często w drodze, ale czasami będziesz się kontaktował z kolegami w biurze. Oprócz tego posiadamy też własny warsztat. Miejsce, w którym pracujemy nad nowymi metodami transportu, a już istniejące odpowiednio dostosowujemy do aktualnych warunków. Dzięki temu możemy cały czas optymalizować usługi świadczone naszym zleceniodawców.

Jesteś u nas już zatrudniony i podoba Ci się tutaj?  To sam zachęć do pracy w De Rooy swojego kolegę – kierowcę samochodu ciężarowego, a my wynagrodzimy Cię bonusem.