Stale dokonujące się zmiany na rynku wymagają wdrażania nowych rozwiązań transportowych. Już najmniejsza zmiana może mieć wpływ na ilość pojazdów, które możemy załadować w jednym transporcie. Abyśmy mogli ciągle optymalizować obsługę naszych zleceniodawców, bardzo istotne jest to, żeby szybko reagować na potrzeby klientów. Dlatego też posiadamy własny warsztat samochodowy i warsztat konstrukcyjny. Miejsce, w którym tworzymy nowe sposoby transportu, a już istniejące odpowiednio dostosowujemy do aktualnych warunków. Oprócz tego w warsztacie przeprowadzamy też naprawy własnych ciężarówek i przyczep.

Maksymalny rezultat

Ponieważ pracujemy we własnym zakresie, to możemy działać szybko i zdecydowanie. Nasze wyzwanie to ciągła realizacja rzeczy technicznie maksymalnie osiągalnych. Nasze osiągnięcia w rajdzie DAKAR są tego wymownym przykładem.

Funkcje

W warsztacie samochodowym i konstrukcyjnym firmy De Rooy pracują mechanicy o różnych specjalnościach. I tak na przykład mechanik samochodowy zajmuje się naprawą podwozi i ich elementów, układu hydraulicznego, pneumatycznego i elektrycznego. Mechanik konstrukcji samochodowych natomiast pracuje tylko nad podwoziem i nadwoziem, mianowicie wykonuje jego spawanie, konstruowanie, naprawę i montaż. Wreszcie mechanik napraw poszkodowych zajmuje się ogólną naprawą poszkodową nadwozia i karoserii.

Badania i rozwój

Unikalną pozycję firmy De Rooy zawdzięczamy naszym nieustannym wysiłkom w dziedzinie badań i rozwoju, jednej z naszych głównych działalności. Zespół fachowców podejmuje ciągle wysiłki w celu uzyskania najlepszych rozwiązań. We własnym zakresie wdraża innowacyjne metody transportowe, dostosowane do potrzeb indywidualnego klienta. Dla klientów firmy De Rooy jest to gwarancja jakościowo dobrego sprzętu. Jest to też istotny powód, dla którego wiodące przedsiębiorstwa ciągle do nas powracają.