Innowacyjne rozwiązania transportowe. Technicznie ciągle krok dalej. Transport dostosowany do potrzeb indywidualnego klienta. To jest nasz cel. Wieloletnie doświadczenie, rozległa wiedza techniczna, znajomość rynku i duże zaangażowanie - to cechy, dzięki którym firma De Rooy zdobyła pozycję europejskiego lidera na rynku transportowym.

Firma nasza przez te wszystkie lata bardzo się rozwinęła, dzięki czemu aktualnie jesteśmy międzynarodowym graczem na rynku transportowym z istotną wyróżniającą nas cechą: transportem dostosowanym do potrzeb indywidualnego klienta. Troszczymy się o to, by pojazdy fabrycznie nowe, dotarły wszędzie i na czas na miejsce swego przeznaczenia w całej Europie, a nawet poza nią.

Klient przede wszystkim

Zadowolenie klientów to jest to, o co chodzi firmie De Rooy najbardziej. Odnosi się to też do partnerstwa. Nie chodzi nam o żadne inwestycje krótkoterminowe, lecz o długotrwałe relacje. Dlatego też jesteśmy dumni, iż możemy współpracować z dominującymi przedsiębiorstwami na całym świecie. Firma De Rooy jest z pochodzenia brabanckim przedsiębiorstwem rodzinnym, założonym w roku 1923. Przebojowym, o przyjaznej atmosferze i nieformalnej kulturze pracy. Posiadającym zaangażowanych i z entuzjazmem podchodzących do pracy pracowników, identyfikujących się z tym przedsiębiorstwem. W międzyczasie otworzyliśmy filie w całej Europie. 

Aktywna firma

Unikalną pozycję na rynku firma De Rooy zawdzięcza swym nieustannym wysiłkom w dziedzinie badań i rozwoju. Zespół fachowców bez przerwy podejmuje wysiłki w celu uzyskania najlepszych rozwiązań.

W firmie De Rooy pracujemy nad innowacyjnymi metodami transportowymi, we własnym zakresie, w odniesieniu do potrzeb indywidualnego klienta. Ciągłe zmiany na rynku wymagają odpowiednio szybkiej reakcji. Dzięki temu możemy optymalnie obsługiwać naszych zleceniodawców, stosując najbardziej wydajne rozwiązania transportowe. Przyczynia się do tego nasza szeroka sieć, własne bazy transportowe i dział planowania.

Strategia podatkowa

Stosujemy najwyższe standardy w realizacji wizji podatkowej zapewniając prawidłową i terminową realizację obowiązków nałożonych przepisami prawa. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną strategią podatkową