Zauważyłeś wolną stanowisko, które do Ciebie przemawia i masz zamiar się o nie ubiegać. Ale jak ta procedura przebiega? Zapoznaj się zatem z podanymi poniżej krokami, które przeprowadzą Cię przez procedurę ubiegania się o tę pracę w firmie De Rooy.

 1. O pracę w naszej firmie możesz ubiegać się w różny sposób. Możesz to zrobić bezpośrednio za pomocą listy wakatów. Ale możesz też przesłać swój życiorys na adres jobs@derooy.com. Jeżeli jeszcze masz jakieś pytania albo chcesz uzyskać więcej informacji, to możesz do nas zadzwonić.
   
 2. W ciągu 3 dni roboczych skontaktuje się z Tobą telefonicznie nasz pracownik w celu uzyskania od Ciebie dodatkowych informacji lub aby Cię bezpośrednio zaprosić na osobistą rozmowę. Jeżeli ze względu na odległość nie jest to możliwe, to rozmowa kwalifikacyjna odbędzie się telefonicznie.
   
 3. W czasie rozmowy kwalifikacyjnej nasz pracownik zada Ci pytania, dotyczące naszej firmy. Na przykład, dlaczego chciałbyś u nas pracować i dlaczego uważasz, że powinniśmy przyjąć właśnie Ciebie. Oczywiście Ty też będziesz miał możliwość zadawania pytań.
   
 4. Jeżeli ubiegasz się o posadę kierowcy samochodu ciężarowego, to najpierw przejdziesz test z jazdy, a my ocenimy Twoje umiejętności w tym zakresie. W przypadku uzyskania wyniku pozytywnego przechodzisz do kroku piątego i ostatniego. I już prawie jesteś naszym kierowcą!
   
 5. Jeżeli zarówno Ty, jak i my będziemy zadowoleni, to złożymy Ci propozycję. Jeżeli się z nią zgodzisz, to pogratulujemy Ci nowej posady w naszym przedsiębiorstwie transportowym i uzgodnimy, kiedy będzie Twój pierwszy dzień pracy.