Firma De Rooy działa na rynku specjalistycznym. Wymaga to dużej wiedzy od naszych kierowców. De Rooy chętnie w nią inwestuje. Dlatego też powołano do życia Akademię. Doświadczeni pracownicy dbają o to, by nowi koledzy byli szkoleni i wdrażani do pracy w celowy sposób.

Program szkolenia

Jeżeli będziesz pracować w firmie De Rooy jako kierowca samochodu ciężarowego, to pracę tę poprzedzi szkolenie, trwające dwa tygodnie. Rozpoczyna się ono zawsze w niedzielę. Jeżeli przyjedziesz spoza Holandii, to zostanie Ci przydzielony pokój na terenie firmy De Rooy. Pierwszego dnia odbędziesz rozmowę z instruktorem, aby się lepiej poznać. Krótkiego wprowadzenia dokona pracownik działu kadr. Szkolenie rozpocznie się zdaniem testu z jazdy w celu sprawdzenia, na co w czasie szkolenia trzeba zwrócić szczególną uwagę. W przypadku uzyskania wyniku pozytywnego będziesz kontynuował szkolenie, uczestnicząc w zajęciach z praktyki i teorii. W czasie zajęć praktycznych będziesz uczył się załadunku i rozładunku między innymi samochodów ciężarowych.

Oprócz tego będziesz brał udział w zajęciach teoretycznych. Omawianych będzie wiele tematów. I tak na przykład nabędziesz niezbędną wiedzę topograficzną, a poza tym powiemy Ci, na co należy zwrócić szczególną uwagę przy załadunku i rozładunku. Nauczysz się wszystkiego o działaniu naszego komputera pokładowego, o zapobieganiu szkodom, jak należy wypełnić dokumenty transportowe. W związku z tym będziesz korzystał z podręcznika załączonego do zestawy powitalnego, który otrzymasz.

Schemat szkolenia

Szkolenie będzie się odbywało od poniedziałku do soboty włącznie, od godz. 8:00 do godz. 20:00. Od poniedziałku do piątku będziesz przechodził szkolenie w zakresie załadunku i rozładunku samochodów ciężarowych. W sobotę będziesz towarzyszył mistrzowi załadunku. Będziesz też mógł podpatrzeć jak pracują doświadczeni kierowcy i nauczyć się od nich różnych trików. Podczas ostatnich dni szkolenia pewne kwestie wyjaśni planer i dowiesz się, który mentor zostanie Ci przydzielony w kolejnych tygodniach. Zajęcia teoretyczne będą się odbywały wieczorem, w czasie jednego tygodnia szkolenia. Będziesz miał zapewnione posiłki w czasie całego szkolenia.

Mentor

Po dwóch tygodniach szkolenia i uzyskaniu wyniku pozytywnego wyruszysz w trasę z doświadczonym kierowcą -Twoim mentorem, który będzie Ci towarzyszył podczas załadunku i rozładunku u klienta. W ten sposób po upływie około sześciu tygodni będziesz mógł wyruszyć w trasę samodzielnie i z dominującym poczuciem pewności siebie.


Jeśli chcesz wiedzieć więcej o pracy w firmie De Rooy lub o naszej Akademii, to skontaktuj się, proszę, z nami.


Podobne oferty pracy

Kierowca samochodu ciężarowego (Polska)

Kierowca samochodu ciężarowego (Polska)

  • 9000-13000
  • Transport
  • International
  • CE prawo jazdy
Sprawdź wszystkie wakaty