W firmie De Rooy codziennie pracujemy nad rozwiązaniami usprawniającymi transport. Codziennie w trasie jest ok. 600 kierowców, dostarczających głównie samochody ciężarowe i ciągniki rolnicze do naszych klientów w kraju i za granicą- siedziby naszych klientów znajdują się w całej Europie, a nawet poza nią. Ogółem przewozimy po drogach w ciągu roku ponad 220.000 jednostek.

Transport dostosowany do potrzeb indywidualnego klienta

Transport jest wykonywany przy pomocy zestawów transportowych, zaprojektowanych i zbudowanych własnym sumptem. Dostosowany jest on do potrzeb indywidualnego klienta i uwzględnia jego specyficzne życzenia. Przy czym nasze wyzwanie widzimy właśnie w towarzyszeniu jego rozwojowi, zgodnie z obowiązującym prawem, pracując bez przerwy nad innowacyjnymi rozwiązaniami transportowymi, technicznie stawiając ciągle jeden krok dalej.

Nowoczesny park samochodowy

Firma De Rooy posiada 450 samochodów ciężarowych, z silnikami spełniającymi normę EURO 5 i 6, różnych marek: DAF, VOLVO, Mercedes, Iveco i Renault. Tymi samochodami kierowcy bezpośrednio dostarczają codziennie nowe pojazdy z miejsca ich produkcji do sieci dilerów w całej Europie. Firma De Rooy odpowiada też za przewóz ciężarówek, ciągników i innych pojazdów do różnych portów, gdzie są przeładowywane na statki, które dostarczą je do miejsca ich przeznaczenia w różnych zakątkach świata.  

Wydajna praca

Proces transportowy został zorganizowany w sposób jak najbardziej wydajny. Kierowcy wsiadają do samochodów w stałych miejscach, mianowicie w Son (NL), Allonne (FR) lub Brescia (IT) albo też incydentalnie w jednym z naszych innych baz transportowych. Następnie realizują zlecone kursy, jeżdżąc zgodnie z wcześniej ustalonym planem. Kierowcy przechodzą szkolenia wewnętrzne, dzięki którym będą oni mogli później samodzielnie dokonywać załadunku i rozładunku danych jednostek. Będzie to miało miejsce u producentów, w portach, u dilerów lub w jednym z naszych baz transportowych. Firma De Rooy dysponuje dużą europejską siecią baz transportowych, miejsc, w których dokonuje się składowania towarów, ich przeładunku oraz wykonuje się dodatkowe usługi logistyczne. Na życzenie weźmiemy także na swój rachunek zarządzanie zapasami. W każdej z baz transportowych znajduje się zawsze co najmniej jeden mistrz załadunku, który pomaga kierowcom przy załadunku i rozładunku jednostek, sprawując w ten sposób nadzór nad bezpieczną i bezszkodową pracą. 


Podobne oferty pracy

Kierowca samochodu ciężarowego (Polska)

Kierowca samochodu ciężarowego (Polska)

  • 9000-13000
  • Transport
  • International
  • CE prawo jazdy
Sprawdź wszystkie wakaty