Firma De Rooy powstała, jako brabanckie przedsiębiorstwo rodzinne w roku 1923 i założona jako firma transportująca materiały konstrukcyjne. W międzyczasie staliśmy się europejskim liderem na rynku transportu nowych ciężarówek, ciągników i pozostałych pojazdów z sektora pojazdów ‘wysokich i ciężkich’. Znana nazwa w międzynarodowym świecie transportu.

Firma o żelaznej kondycji

Zatrudniając ok. 650 wyspecjalizowanych kierowców i posiadając 450 samochodów ciężarowych, jesteśmy firmą o żelaznej kondycji, charakteryzując się wyraźnie ‘brabanckimi’ cechami: innowacyjnością, realistycznym podejściem do życia i brakiem skomplikowania. Dobrze znamy rynek transportowy i dostrzegamy tam swoje szanse. Dzięki temu ciągle realizujemy odpowiednie rozwiązania innowacyjne i techniczne. Kombinacja ta czyni z firmy De Rooy przedsiębiorstwo z działające z powodzeniem na tym rynku od lat.

Z uwagi na człowieka

Jesteśmy przedsiębiorstwem ukierunkowanym na człowieka, o nieformalnej kulturze pracy i przyjaznej atmosferze. Kierujemy się dobrem nie tylko naszych klientów, ale i naszych pracowników. Dobrze się w nich wsłuchujemy i interesujemy się ich potrzebami. Kształcimy ich na ekspertów i stymulujemy ich dalszy rozwój. Przyjemnie jest pracować w firmie De Rooy.

Znajdź swoją posadę
  • Pracuj w nieformalnej, ale postępowej i profesjonalnej organizacji
  • Ludzie stoją u nas w centrum uwagi
  • Masz całą przestrzeń do rozwoju
Sprawdź wszystkie wakaty